DEKORACJE BALONOWE

Specjalizujemy sie w dekoracjach gdzie zasadniczym materiałem jest balon, inne elementy takie jak kwiatki, tiul, wstążki stanowią tylko dodatek.  Wykonujemy dekoracje na wesela, bankiety i przyjęcia, konferencje i sympozja, imprezy sportowe i plenerowe.
Dekorujemy domy weselne, restauracje, sale taneczne, obiekty handlowe i rozrywkowe.
Wykonujemy także elementy dekoracji na zamówienie, serca z balonów, bukiety urodzinowe i pełniące rolę kwiatów prezenty.

POMPOWANIE BALONÓW HELEM

 Baloniki napełnione helem stanowią zawsze dużą atrakcję. Istnieje możliwość odbioru już nadmuchanych balonów z firmy lub zamówienie takiej usługi w wyznaczonym miejscu.

BALON WYBUCHOWY

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się duży przezroczysty balon wypełniony małymi balonami, których mieści się zazwyczaj 100 sztuk, a które po przebiciu dużego będącego ich opakowaniem wysypują się. Zamawiający decyduje o kolorze/kolorach baloników znajdujących się wewnątrz

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU DO SAMODZIELNEGO POMPOWANIA HELEM

 Dajemy możliwość wypożyczenia zestawu do samodzielnego napełniania balonów helem, czyli butli i reduktora.

WYPOŻYCZENIE KOMPRESORA

Dajemy również możliwość wypożyczenia kompresora do napełniania balonów powietrzem dla osób które samodzielnie dekorują swoją uroczystość. Służymy radą oraz podpowiadamy jak wykonać konkretne elementy dekoracji.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji